Kath. Kirchen Gottesdienste dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Kościelne nabożeństwa katolickie: Must-Have dla podróżujących katolików.

Kath. Kirchen Gottesdienste to bezpłatna aplikacja na Androida opracowana przez dicendum, zaprojektowana w celu pomocy katolickim podróżnikom w lokalizowaniu ponad 13 000 kościołów, klasztorów, katedr i kaplic na mapie. Aplikacja posiada praktyczny system sygnalizacji świetlnej, który wskazuje, czy w najbliższej godzinie odbędzie się nabożeństwo (zielone światło), w najbliższych trzech godzinach (żółte światło) lub czy nie ma obecnie zaplanowanego nabożeństwa (czerwone światło). Użytkownicy mogą dotknąć ikony kościoła, aby wyświetlić podstawowe informacje i szczegółowy profil kościoła. Ta aplikacja jest idealna na wakacje, wycieczki jednodniowe lub podróże służbowe.

Warto zauważyć, że ta aplikacja jest usługą świadczoną przez diomira.de, portal, który umożliwia każdemu aktualizację i uzupełnianie danych zgodnie z zasadą wiki. Dane w aplikacji są aktualne tylko w miarę zaangażowania lokalnej społeczności w ich aktualizację. Jeśli zauważysz jakiekolwiek braki w swoim regionie, możesz pomóc, dodając brakujące informacje. Dziękujemy!

Program jest dostępny w innych językach

Kath. Kirchen Gottesdienste dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 2.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Kath. Kirchen Gottesdienste

Czy próbowałeś Kath. Kirchen Gottesdienste? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.